FESTYN RODZINNY 2014

 14 czerwca 2014 roku odbyło się w naszej szkole ważne spotkanie integrujące społeczność szkolną i rodziny naszych uczniów - Festyn Rodzinny 2014.

 

            Przy pozytywnym nastawieniu, dobrych humorach nawet deszczowa pogoda nie była w stanie popsuć naszych nastrojów. Większość atrakcji miała miejsce w murach szkoły, która godnie przyjmowała swoich małych i dużych gości. Obejrzeliśmy wspaniałe występy naszych dzieci; były tańce, piękne rekwizyty, bogata choreografia, recytacje, śpiew – pokazy na wysokim poziomie ku chlubie nauczycieli i rodziców.

            Rodzice zadbali również o pyszne ciasta i smaczną kawę, można było wybrać także zdrową dla wszystkich wodę. Ciekawym urozmaiceniem czasu była możliwość samodzielnego stworzenia biżuterii z kolorowego makaronu różnej wielkości. Efekt był imponujący – naszyjniki i bransolety niejednej kobietce i kobiecie dodały urody w sobotni czas.

             Strzałem w dziesiątkę okazała się „foto budka”. Możliwość przebrania się w teatralne stroje dała niepowtarzalny efekt na zdjęciu pamiątkowym z napisem „Festyn Rodzinny w SP Nr 6 2014”.

            Na odważnych i niebojących się deszczu czekał na szkolnym Orliku pan Tomek Rokita a z nim gość specjalny - Jacek Magiera trener Legii Warszawa. Można było potrenować pod Jego okiem a cenne wskazówki przydadzą się w przyszłości naszym piłkarzom.

            Kilka godzin wspólnie spędzonego czasu szybko minęło a nasz festyn miło zwieńczył mijający rok szkolny 2013/2014, bo wakacje tuż, tuż…