SPRZĄTANIE ŚWIATA

 K1ażdego roku, pod koniec września, w naszych szkołach odbywa się akcja "Sprzątanie świata". W Polsce organizuje się ją od 1994 roku. Uczniowie SZÓSTKI zawsze aktywnie uczestniczą w sprzątaniu najbliższego otoczenia.

  

Dzielimy się na klasowe oddziały i ruszamy do boju ze stertami śmieci w pobliżu naszej szkoły. Każda drużyna ma do oczyszczenia wyznaczony teren. Uzbrojeni w rękawiczki i worki wypowiadamy wojnę rozrzuconym papierom, butelkom, puszkom i innym pozostawionym przez brudasów rzeczom. 

2 3

 W tym roku pogoda nam dopisała. Trochę zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy z wyprawy z łupami. Sterty worków, wypełnionych po brzegi, wylądowały w szkolnym śmietniku. Okolica szkoły znowu cieszy nasze oczy czystością.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły w akcji:

4  5 6 7 8

Galeria zdjęć

1 2 3 4 6 5 7 8