Zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021

witajcie w swietlicy 1411225598

1. Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będą w dniach 1- 25.06.2020r.

2.Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie karty zgłoszenia załączonej poniżej.

3.Skan wypełnionego oraz podpisanego przez rodziców/opiekunów prawnych dokumentu należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

4.W tytule wiadomości należy wpisać: imię i nazwisko dziecka, klasa, do której dziecko będzie uczęszczało w przyszłym roku szkolnym.

5.W przypadku braku możliwości wydrukowania formularza karty zgłoszenia można go pobrać bezpośrednio z budynku szkoły (wejście główne - obok skrzynki na korespondencję). Uzupełnioną kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy należy wrzucić do skrzynki na korespondencję.

 POBIERZ KARTĘ

UWAGA!

W przypadku upoważnienia innych osób do odbioru dziecka ze świetlicy również one muszą potwierdzić własnoręcznym podpisem zgodę na przetwarzanie danych osobowych zamieszczonych w upoważnieniu do odbioru dziecka z placówki.