W RAMACH AKCJI "LAURKA DLA MEDYKA"

13

Relacja z udziału w akcji pt: "Laurka dla Medyka". Czytaj więcej...

 

KOCHANE DZIECI!  DRODZY RODZICE!

 

Dziękujemy za udział w akcji „LAURKA DLA MEDYKA”.

 

Przygotowane przez dzieci piękne laurki i kartki z życzeniami są wyrazem ich szacunku i uznania dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i pozostałych pracowników służby zdrowia. Mamy nadzieję, że ten skromny, ale płynący prosto z dziecięcego serca gest doda wszystkim medykom siły w ich heroicznych zmaganiach z niewidzialnym, ale jakże groźnym przeciwnikiem.

Zdjęcia prac dzieci trafiły już do adresatów. Można je obejrzeć na stronie internetowej SPZOZ oraz Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki.

Laurka dla Medyka Miasto Mińsk Mazowiecki-->POBIERZ

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 12 a 13 15 16 17 18 y he
 

Serdecznie dziękujemy: dzieciom i rodzicom za wzięcie udziału w tak ważnej inicjatywie.