Czas wolny dzieci z grupy 0a - po szkole…

DSC09092

 

Niedawno w Sulejówku odbyły się Mistrzostwa Sztuk Walk Federacji ICO wchodzącej w skład Polskiej Federacji Kickboxingu. Olivier Błaszczak- uczeń z grupy 0a, reprezentant Walhalla Fight Club zdobył dwa złote medale.

 

 

Okazał się najlepszym w konkurencji kalaki oraz technice specjalnej, polegającej na jak najwyższym kopnięciu z wyskoku. Przed przystąpieniem do mistrzostw cała klasa mocno trzymała kciuki za jego zwycięstwo i udało się. Byliśmy pod wrażeniem jego sukcesu. Olivier przyniósł do szkoły medale i dyplom. Opowiedział dzieciom o systematycznych treningach i ciężkiej pracy, którą włożył w przygotowania do zawodów. Zaprezentował również strój w którym walczył i pokazał podstawowe kopnięcia.

Olivier zapoczątkował w naszej grupie cykl rozmów na temat sposobów spędzania czasu wolnego poza szkołą. Szybko okazało się, że dzieci z naszej grupy nie znają pojęcia nudy – chodzą na basen, zajęcia matematyczne, zajęcia sportowe, zajęcia muzyczne, odwiedzają kluby zabaw, zwiedzają ciekawe miejsca. Bardzo nas to cieszy , gratulujemy również Rodzicom, że tak pięknie dbają o rozwój swoich dzieci.

{webgallery}

DSC09092

DSC09093DSC09094DSC09095DSC09096DSC09098DSC09399{/webgallerry