UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY I ICH RODZINA W POTRZEBIE

serca

Szanowni Państwo,

Zwracamy się do całej społeczności szkolnej o pomoc. 2 stycznia 2021r. w domu naszych uczniów wybuchł pożar. Całe mieszkanie wymaga generalnego remontu. Wszystko co było w domu nie nadaje się do użytkowania. Rodzina została tylko z tym z co akurat mieli na sobie. Bardzo prosimy o wsparcie i pomoc. Została uruchomiona zbiórka pieniężna na stronie

https://zrzutka.pl/4awgdc?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR3a_BS2KJWeM7j5nG1K0rpMMaQDTBEe2d9GkVcWzU0wyBW9kj_XqB_bKvA

Rodzina potrzebuje również sprzętu AGD do kuchni oraz RTV, w szczególności laptopów do nauki zdalnej. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie z p. Elwirą Czyż tel 507-607-670. Potrzebne są także środki czystości, worki na śmieci, artykuły szkolne.

Dyrekcja i Nauczyciele