MY CROSSWORD - KONKURS DLA KLAS 1-3

cross word logoZapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie „My crossword". Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Mińsku Mazowieckim.

Cele konkursu:
- poszerzenie słownictwa w języku angielskim;
- pobudzenie uczniów do twórczego i kreatywnego myślenia;
- zachęcanie do nauki języków obcych poprzez alternatywną metodę pracy, sprzyjającej integrowaniu wyobraźni i pamięci;

Zadaniem będzie wykonanie krzyżówki w języku angielskim na jeden z tematów:
1. Animals – zwierzęta
2. Hobbies – hobby
3. Toys – zabawki
4.Parts of the body – części ciała
5.Christmas – Boże Narodzenie
6.Halloween

Twoim zadaniem jest stworzenie krzyżówki z hasłami w języku angielskim. Opisy haseł powinny być w języku angielskim lub w postaci obrazków techniką dowolną. Wszystkie hasła powinny być jednej kategorii, nie wypełniaj krzyżówki, rozwiązania haseł umieść z tyłu krzyżówki. Krzyżówka powinna mieć minimum 7 haseł. Pracę wykonaj na papierze formatu A3 lub A4.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone dyplomami i upominkami.
Wykonane prace należy składać do 10 grudnia 2023r. do p.Olgi Witek lub p.Sylwii Kęsickiej Bogusz. Każda praca powinna być podpisana imieniem, nazwiskiem i klasą autora na odwrocie krzyżówki.

Good luck and have fun!!!

emotikon logo