"MIŚ PRZYJACIELEM DZIECI"

MIŚW listopadzie świetlica szkolna zorganizowała konkurs ,,Miś – przyjacielem dzieci’’. Pomimo utrudnionego kontaktu ze szkołą, wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, czego wyrazem jest bogata wystawa pokonkursowa. Na szczególną pochwałę zasługuje kreatywność młodych artystów oraz wykorzystanie przez nich różnorodnych materiałów. Możemy podziwiać misie z włóczki, delikatnych tkanin, kolorowych papierowych kuleczek i plasteliny. Są zabawki nawiązujące do bajek oraz ,,fantastyczne olbrzymy’’. Wychowawcy świetlicy serdecznie dziękują Rodzicom za pomoc w wykonaniu i dostarczeniu prac.

 

Laureaci konkursu „MIŚ PRZYJACIELEM DZIECI”:

 

I miejsce     Helena Kołodziejczyk IIc        

 

I miejsce     Antonina Jagiełło IIIb

 

I miejsce     Zofia Jagiełło 0a  

 

                            II miejsce    Bolesław Kołodziejczyk 0a                                 

 

II miejsce    Wiktor Duszyński Ib     

 

II miejsce   Wojciech Wilk 0a

 

II miejsce   Wiktoria Żołądek 0a

 

III miejsce   Sara Wacyk 0a              

 

III miejsce   Agata Gruba 0b  

 

III miejsce   Emilia Król IIa

 

III miejsce   Pola Kulma 0a

 

Wyróżnienia otrzymują:

 

Nadia Kulma IIa, Zuzanna Kurowska 0b, Wojciech Skowronek 0b, Marcela Miros 0a, Ewa Borys 0b, Gabriela Gołąbek 0b, Liliana Zduńczyk Ia, Zofia Kaszewiak 0b, Wiktoria Kozieł Ib, Maciej Kania Ic, Antonina Bąk Ic, Antonina Dmowska 0b, Adrian Niedek Ic, Cezary Danowski 0b, Oskar Dąbrowski 0b, Antoni Zawadka 0b, Antonina Ciozda 0b, Bartosz Żyła 0b, Alicja Morkis 0a, Radosław Sosiński Ia, Wojciech Chwesiuk Ia, Aleksandra Gruszka 0b, Nela Bąk 0b, Jakub Lorent VIIc, Natalia Zając IIIc, Bartosz Rewerski IIa, Wojciech Kuśmierczyk Ia, Marta Gruba Ic, Sabina Bhardwaj Ic.

 

GRATULUJEMY!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22 23 24 25 26 27 28