Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października swoje święto obchodzą wychowawcy i pedagodzy, którzy nagradzani są za swoją pracę i trud w wychowanie i kształcenie młodych ludzi. Przekazywanie wiedzy i zainteresowanie dzieci różnymi tematami nie jest prostym zadaniem. Wymaga od nich dużo cierpliwości, pasji i zaangażowania. Docenianie przez dzieci i ich rodziców nauczycieli uczących w szkole jest bardzo miłym gestem i satysfakcją dla pedagogów.

Świetlica szkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej stworzyła z pomocą dzieci gazetkę na korytarzu szkolnym bukiet kolorowych tulipanów – symbol wdzięczności za pracę i zaangażowanie w wychowanie i wykształcenie młodych ludzi.

Dzieci na świetlicy robiły piękne laurki i kwiaty z papieru oraz rysowały portrety swoich pań. Praca sprawiała im dużo radości i satysfakcji. Rodzice mogli oglądać prace swoich dzieci na korytarzu szkolnym.

20161010 092815 20161012 143013 20161012 143021