SERDECZNA KARTECZKA DLA KOLEJARZY


     logo125 listopada obchodziliśmy Dzień Kolejarza. W związku z tym świetlica szkolna oraz grupa 0b oddziału przedszkolnego, którzy są uczestnikami ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Serdeczna karteczka" wykonała kartki z życzeniami i podziękowaniami dla pracowników kolei. Praca kolejarzy jest bardzo ważna i odpowiedzialna o czym dzieci mogły się dowiedzieć podczas oglądania prezentowanych filmów edukacyjnych i pogadanek z nauczycielem.

 

 

 

Uczniowie w podziękowaniu za ciężką pracę maszynistów, konduktorów, dróżników i innych pracowników związanych z kolejnictwem wykonali kartki z życzeniami, aby sprawić solenizantom miłą niespodziankę. Laurki zostały przekazane panu kolejarzowi Piotrowi Stygienko - tacie jednego z zerówkowiczów (od którego otrzymaliśmy piękny dyplom), a delegacja ze świetlicy wręczyła kartki paniom pracującym w kasie biletowej dworca PKP w Mińsku Mazowieckim oraz panu konduktorowi z pociągu relacji Warszawa – Siedlce. W grudniu z okazji świąt Bożego Narodzenia uczestnicy projektu wykonają „serdeczne karteczki" dla osób samotnych, starszych lub bezdomnych przebywających w ośrodkach pomocy i wsparcia.


Monika Ufnal

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 28 29