SZKOLNI RATOWNICY

pol pm RATOWNICTWO-MEDYCZNE-naszywka-odblaskowa-eskulap-4789 2

„Gdyby co dziesiąty mieszkaniec naszej planety potrafił udzielać pierwszej pomocy, ocaliłoby to milion ludzi rocznie”

Wznawiamy swoją działalność w roku szkolnym 2022/2023 i zapraszamy do udziału w zajęciach koła profilaktycznego ,,Ratowniczek”, na których wspólnie uczymy się udzielania pomocy przedmedycznej i właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia. W trakcie spotkań będziemy poruszali tematykę związaną z szeroko rozumianym bezpieczeństwem swoim i innych, między innymi: ćwiczenia związane ze sprawdzaniem przytomności poszkodowanego, umiejętność wzywania pomocy, sprawdzanie oddechu, układanie poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej, oddechy ratownicze, uciskanie klatki piersiowej, bandażowanie, rodzaje opatrunków i jeszcze wiele innych ciekawych zajęć, dzięki którym nauczymy się lepiej pomagać innym.

Dołącz do nas! – i Ty zostań SUPER BOHATEREM.

Czekamy na Ciebie 3 października 2022r. o godz. 14:00 przed salą gimnastyczną. Zapraszamy!

apteczka                                                                                           Opiekunowie

klubu ,,Ratowniczek”

Weronika Araszkiewicz i Grażyna Suchodolska

TERMINARZ KONSULTACJI

logo6Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem konsultacji dla Uczniów i Rodziców

Konsultacje w r. sz. 2022/23

ORGANIZACYJNE ZEBRANIA Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebrania z wychowawcami klas.

klasy 0-III dnia 6 września 2022r.  godz. 18.00 wtorek

klasy IV-VIII dnia 8 września 2022r. godz. 18.00 czwartek

Szczegóły --. pobierz

DZIEŃ OTWARTY DLA RODZICÓW