WYPOCZYNEK LETNI DZIECI I MŁODZIEŻY

ZHP serdecznie zaprasza na obozy letnie w Lubiatowie.

Szczegółowe informacje na plakacie -->kliknij

plakat fb

HARMONOGRAM POWROTU UCZNIÓW DO STACJONARNEJ NAUKI W SZKOLE

logo6

HARMONOGRAM POWROTU UCZNIÓW DO STACJONARNEJ NAUKI W SZKOLE

Od 4 maja 2021r. do nauki stacjonarnej wracają kl. 1-3.

Od 17 maja 2021r. nauka hybrydowa dla kl. 4-8.

Od 31 maja 2021r. wszyscy uczniowie uczą się stacjonarnie w szkole.

PODARUJ KSIĄŻKĘ BIBLIOTECE

obraz 2021-04-23 202843
W związku ze Światowym Dniem Książki i Praw Autorskich organizowanym przez UNESCO obchodzonym corocznie 23 kwietnia Rada Rodziców SP 6 zachęca do udziału w akcji –

Podaruj książkę bibliotece.
Uczniowie chętni do wzięcia udziału w tej inicjatywie przynoszą do szkoły książki w torebkach foliowych. Wszystkie darowane książki mają być podpisane ołówkiem i przekazane do biblioteki szkolnej. Nauczyciel biblioteki sporządza listę darczyńców z poszczególnych klas i przekazuje ją do wiadomości wychowawców.

Akcja trwa od 23 kwietnia 2021 r. do 10 maja 2021 r.

NAUCZANIE HYBRYDOWE W KL. 1-3 OD 26 KWIETNIA 2021R.

logo6

Szanowni Państwo,
W związku łagodzeniem obostrzeń sanitarnych na terenie województwa mazowieckiego, od 26 kwietnia br. uczniowie klas 1 – 3 będą uczyć się w systemie tzw. hybrydowym. W naszej szkole STACJONARNIE, czyli w szkole uczą się:
26 – 30 kwietnia – klasy: 2a, 2b, 2c, 3c
4 – 7 maja – klasy: 1a, 1b, 1c, 3a, 3b

Z poważaniem
Dyrekcja SP6

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

logo6

Szanowni Rodzice

informujemy, iż od 29 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie przedszkoli.

Zgodnie z projektem Rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dyrektor przedszkola lub szkoły podstawowej na wniosek:

1)     rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

2)     rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz rodziców dzieci, którzy realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

– ma obowiązek zorganizować zajęcia w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, do których uczęszczają te dzieci.

Ze względów organizacyjnych prosimy, by zainteresowani rodzice, spełniający przynajmniej jeden z wyżej wymienionych warunków, przesłali do dnia 29 marca 2021 r. na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .wniosek (skan, zdjęcie) według załączonego wzoru.

W czasie ograniczenia funkcjonowania przedszkola zajęcia będą realizowane zdalnie.

Wniosek rodzica o zapewnienie opieki ---> POBIERZ

SPIS POWSZECHNY 2021

spis powszechny1 kwietnia rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Obowiązek udziału w spisie dotyczy KAŻDEGO! Na szczęście nie trzeba będzie umawiać się z rachmistrzem – główną i obowiązkową metodą będzie samospis internetowy. Będzie więc można spisać się wygodnie i bezpiecznie w domu.

Czytaj więcej...

REKRUTACJA DO SZKOŁY MUZYCZNEJ

logo szkoły muz

Dyrektor Miejskiej Szkoły Artystycznej I stopnia im. Konstantego Ryszarda Domagały w Mińsku Mazowieckim informuje, że termin składania wniosków o przyjęcie do szkoły muzycznej upływa z dniem 15 kwietnia 2021 r.

 

Więcej informacji pod linkiem: https://msamm.pl/rekrutacja/ i na na plakacie poniżej 

plakat rekrutacja na fb
 

KONKURSY NA DYREKTORÓW

logo Mińsk

Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki informuje o konkursach na dyrektorów mińskich placówek oświatowych  Informacja o konkursach dostępna pod linkiem: https://www.bip.minsk-maz.pl/index.php?type=4&name=bt94&func=selectsite&value%5B0%5D=mnu64&value%5B1%5D=2

 

 

NAUCZANIE ZDALNE W KL. 1-3

logo6

Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 11 kwietnia 2021 r. naukę w trybie zdalnym będą realizowali również uczniowie kl. 1-3.

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Dyrekcja SP6

 

ZEBRANIA Z RODZICAMI I DZIEŃ OTWARTY

 

logo6

Dyrektor Szkoły informuje, że dzień otwarty odbędzie się on-line przez aplikację Teams.

  • Dla kl. IV – VIII 16.03.2021r. (wtorek) w godz. 18.00-20.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).
  • Dla klas I-III 18.03.2019r. (czwartek) o godz. 18.00 odbędą się zebrania klasowe  z wychowawcami  przez aplikację Teams w zespole "edukacja polonistyczna". Po ogólnym spotkaniu w godzinach 18.30 - 20.00 wszyscy nauczyciele uczący w danych klasach będą dostępni dla rodziców. Rodzice, którzy chcą spotkać się indywidualnie z nauczycielami przedmiotu proszeni są o skontaktowanie się z konkretną osobą za pomocą aplikacji Teams – prywatnej rozmowy (ikonka ze słuchawką telefoniczną na pasku po lewej stronie i napisem rozmowy).