INTEGRACYJNY KONCERT MIKOŁAJKOWY

    ,,(…) gdyby każdy miał to samo                   1

     nikt nikomu nie byłby potrzebny (…)”

        ks. Jan Twardowski ,,Sprawiedliwość”

Dnia 9 grudnia uczniowie klasy Ia wraz z opiekunami byli w Miejskiej Szkole Artystycznej w Mińsku Mazowieckim na Integracyjnym Koncercie Mikołajkowym. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie ,,Dzieciom Radość Ignaców” i Zespół Szkół Specjalnych w Ignacowie. Zabawę muzyczną prowadził zespół wokalno – aktorski Sonanto. Była to prawdziwa podróż muzyczna po świecie ulubionych bajek Disneya: ,,Kraina Lodu”, ,,Król Lew”, ,,Mulan”, ,,Elza”, ,,Zwierzogród” czy też ,,Vaiana: Skarb oceanu”. W trakcie wspaniałej zabawy do imprezy dołączył Mikołaj wraz z Elfami – wolontariuszami będącymi uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. Na zakończenie koncertu każde dziecko otrzymało słodki upominek. Była to wspaniała i żywa lekcja muzyki na wyciągnięcie ręki każdego dziecka.

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 10 12 14 15 13