NIE MA NUDY W 1D!

Na przełomie maja i czerwca w klasie 1 d miało miejsce dużo ciekawych wydarzeń.

LOGO231 maja z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się do pizzerii Biesiadowo na warsztaty wyrobu pizzy. Po zapoznaniu się z techniką wykonania ciasta, dzieci wcieliły się w rolę kucharzy i przyrządziły swoje własne pizze. Na stanowiskach pracy przygotowano wcześniej kulki ciasta, deski oraz przeróżne składniki. Każdy mógł skomponować swoją, wyjątkową pizzę. Wyglądały cudownie, a jeszcze lepiej smakowały, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy Pizzera Juniora.

Świętowanie Dnia Dziecka przeciągnęło się o kolejny dzień, tym razem w lodziarni Borówka. Po krótkim spacerze mogliśmy rozkoszować się pysznymi „świderkami” z posypką

LOGO3

2 czerwca klasa 1 d spędziła bardzo uroczyście, w gronie najbliższych LOGO1osób. Z okazji Dnia Mamy i Taty uczniowie zaprosili swoich rodziców na długo wyczekiwany występ. Dzieci recytowały przygotowane w tajemnicy wierszyki, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały krótką, zabawną scenkę na temat trudów wychowania młodego pokolenia. Rodzice nie kryli wzruszenia i dumy ze swoich dzieci. Na koniec wszyscy goście zostali obdarowani samodzielnie wykonanymi przez dzieci prezentami oraz mogli skosztować wspaniałych słodkości.

Zapraszam go galerii.

Monika Ufnal

2 5 6 11 17 9 13 14 19 23 16 20 21 10 18 3 4 7 8 12 15 22 24 25 26 27 28 29 30 31 1