NIE TYLKO O ZNAKACH NAUKA SZOFERA RUCIAKA

1 24Jeśli udaje się nawiązywać współpracę w lokalnej społeczności, to dobrze. Jeśli ta współpraca dotyczy tak ważnej kwestii jak bezpieczeństwo, to jeszcze lepiej. A jeśli nad najsłabszymi uczestnikami ruchu pochylają się z troską zawiadujący najcięższą drogową flotą, to już najlepiej.

Dlatego ucieszyła nas wizja projektu poświęconego upowszechnianiu wiedzy najmłodszych o podstawowych zasadach w ruchu drogowym, która została przedstawiona Szkole przez Pracowników firmy

RUTA Transport. Specjalne zajęcia dla dzieci z klas 0 - III profesjonalnie przygotowały i poprowadziły Panie Justyna Bogucka i Anna Szwalska.

Dodatkową atrakcją zajęć były odblaskowe pakiety, które otrzymał każdy uczestniczący w nich uczeń.

Panu prezesowi Wojciechowi Rucie i wszystkim współpracownikom Firmy dziękujemy za cenną inicjatywę i wyjątkowe zaangażowanie. Nadchodzące wakacje na pewno będą należały do bezpieczniejszych niż zwykle.

1 25 1 26 1 27 1 28 1 29 1 30 1 24