"TURNIEJE SZÓSTECZKI"

LOGO

Jak co roku Szkoła Podstawowa nr 6 jest organizatorem cyklicznych turniejów piłkarskich. Tym razem odbyła się już XIII edycja Turnieju Powiatowego Piłki Nożnej dziewcząt klas V i młodszych o Puchar Przechodni Dyrektora. Tytułu nalepszej drużyny w powiecie skutecznie obroniła Szkoła Podstawowa w Zamieniu. Pochwalić należy nasze dziewczęta, które zajęły drugie miejsce, a na podium znalazła jeszcze Szkoła Podstawowa nr 2. Po zmaganiach sportowych dziewcząt przyszedł czas na rywalizację chłopców klas młodszych. Podobnie jak dziewczęta chłopcy wywalczyli srebro w powiecie, uznając jedynie wyższość Szkoły Podstawowej nr 2. Z brązowymi medalami powrócili z naszej szkoły chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3. Na obu turniejch oprócz nagród drużynowych Pan Dyrektor Krystian Matuszewski, mógł wręczyć również nagrody indywidualne dla dziewcząt i chłopców. Odnotować trzeba, że z posiadania jednej ze statuetek cieszył się uczeń naszej szkoły Mikołaj Komorowski. Serdecznie gratulujemy nagrody najlepszego zawodnika turnieju. Oba turnieje wzorowo sędziował Pan Arkadiusz Pazdyka. W imieniu społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 6 chcielibyśmy podziękować Panu Dyrektorowi za patronat nad naszymi turniejami oraz nieocenionej Radzie Rodziców za zakup pucharów, medali i statuetek dla najlepszych drużyn w powiecie.