ADRIAN ZAREMBA NA NASZYM KOLE TEATRALNYM

5A

Już drugi raz pan Adrian Zaremba zaszczycił nas swoją obecnością na naszych próbach koła teatralnego. Wizyta aktora była związana ze spektaklem, który przygotowujemy na pokaz w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie. Odbędzie się on 09.12.2023r. Opiekun dał nam dobre rady i wyraził swoje zdanie o pracy naszej grupy. Został serdecznie przywitany przez dzieci. Wszyscy byli podekscytowani możliwością spotkania tak znanego artysty.

 

 

     Aktorowi towarzyszyła przyjazna i ciepła atmosfera. Zaremba z wielkim zainteresowaniem obejrzał naszą próbę generalną. Jego profesjonalna ocena była dla nas niezwykle inspirująca i motywująca. Następnie Adrian Zaremba poświęcił czas na nieoficjalne spotkanie z uczestnikami naszego koła. Dzieci miały okazję zadawać pytania, rozmawiać o aktorstwie i teatrze. Aktor podzielił się z nami swoimi historiami i przemyśleniami na temat pracy na scenie, co jest dla nas nieocenionym źródłem wiedzy. Na zakończenie wizyty, Adrian Zaremba z radością rozdawał autografy i robił z nami zdjęcia pamiątkowe. Wizyta Adriana Zaremby w naszej szkole była wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników naszego koła teatralnego. Dzięki niej zyskaliśmy nie tylko profesjonalne wskazówki od doświadczonego aktora, ale także ogromną dawkę motywacji i inspiracji do dalszej pracy nad naszym spektaklem. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Adrianowi Zarembie za jego obecność i wsparcie. Jego wizyta była nie tylko okazją do rozwoju artystycznego, ale także dowodem na to, że marzenia można spełnić poprzez ciężką pracę i zaangażowanie.

Kamila Tarczyńska

 

1 4 2 3