WYCIECZKA DO BRUKSELI

21W dniach 21.-25.10 dwie uczennice naszej szkoły ze Szkolnego Klubu Europejskiego - Łucja Królak i Julia Rogala z kl. 8b - wzięły udział w wycieczce do Brukseli, zorganizowanej przy współpracy Sieci Szkolnych Klubów Europejskich przy Europe Direct Mińsk Mazowiecki. Dziewczęta zwiedzały Antwerpię i Brukselę na zaproszenie Biura Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Halickiego. Pałac Królewski, Kościół Św. Jacka, Pałac Sprawiedliwości, Kościół Notre Dame du Grand Sablon, Skwer Petit Sablon, plac Jourdan czy Park Leopolda w dzielnicy europejskiej to nie wszystkie punkty na mapie zwiedzania stolicy Belgii. Członkowie Szkolnych Klubów Europejskich z całej Polski zwiedzili również Dom Historii Europejskiej oraz salę plenarną Parlamentu Europejskiego, gdzie wzięli udział w prelekcji o działalności PE i spotkali się z Europosłem Halickim, którego Biuro zasponsorowało całą podróż. To był niezapomniany czas!

1 21 12 3 17 4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 18 19 20 2