KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO ZAPRASZA

9AW każdy poniedziałek o godz. 14.55 w s. 217 spotykają się uczniowie koła germanistycznego. Na zajęciach oglądamy filmiki, słuchamy niemieckich piosenek, wykonujemy przeróżne ćwiczenia, tj. wykreślanki czy odczytywanie liczb na kościach go gry, układamy niemieckie puzzle, gramy w "głuchy telefon", domino, memory i "wisielca", układamy własne wiersze po niemiecku, a nawet rapowe piosenki. Czasami odbywamy wirtualną podróż przez kraje niemieckojęzyczne, robimy quizy i czytamy ciekawostki o geografii i kulturze krajów DACHL. A może chcesz obejrzeć plakaty lub tablice obrazkowe lub nauczyć się korzystać z niemieckiego słownika? Jeśli jesteś ciekaw, co jeszcze dzieje się na kole z jęz. niemieckiego, przyjdź koniecznie.

Zapraszamy!

A. Grygielewicz

 

1 2 3 4 5 7 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17