KOLEJNY AWANS DO ZAWODÓW REGIONALNYCH

7Zakończyła się rywalizacja powiatowa SZS w tenisie stołowym dziewczyn i chłopców klas starszych. Mimo, że nie udało się wywalczyć czołowego miejsca w zmaganiach powiatowych, to występ naszych zawodników zaliczyć trzeba do udanych. Uczniowie klasy VIIIa Kamil i Michał Kujawa wywalczyli okazały puchar i złote medale za mistrzostwo szkół naszego miasta.

 

Wielki sukces odniosły nasze uczennice : Lena Kolasińska

9 uczennica klasy VIIIa i Ania Banasiak uczennica klasy VIIb, które oprócz powtórzenia sukcesu chłopaków i I miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Miasta, wywalczyły srebrne medale w rywalizacji powiatowej. II miejsce w mistrzostwach powiatu dał naszym dziewczętom AWANS DO ZAWODÓW REGIONALNYCH SZS !!!

Należą się ogromne gratulacje naszym uczennicom i trzymamy kciuki za udany występ na szczeblu regionu.

 

 

 

 

7 9 1 3