SUKCESY PŁYWACKIE

plywanie20 lutego 2024 r. na pływalni miejskiej w Mińsku Mazowieckim odbyły się Powiatowe zawody pływackie.
W pierwszej kolejności rywalizowały dzieci klas 1-6. W tej kategorii bezkonkurencyjna okazała się Marysia Zych z klasy 4, która zakończyła zawody z czterema medalami.
Na wyróżnienie zasługuje również Inga Dziarnowska i Piotr Mortis z klasy 6, którzy zajęli II miejsce w stylu grzbietowym. Wojciech Kotara z klasy 5 awansował na zawody regionalne z V miejsca. Klasę pokazali uczniowie w rywalizacji sztafetowej, dziewczynki zajęły II miejsce, a chłopcy III miejsce.
Chłopcy klas starszych również zakończyli rywalizację z medalami. Rafał Wilczek zajął III miejsce w stylu grzbietowym, Mateusz Szabat II miejsce w stylu dowolnym, a Marcel Turczyk awansował na zawody regionalne z miejsca VI stylem klasycznym. Sztafeta w ich wykonaniu zakończyła rywalizację na II miejscu w Powiecie.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!