Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI

LOGO

Całej Społeczności naszej Szkoły i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób są z Szóstką związani z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy zdrowia, pomyślności i niezliczonych powodów do uśmiechu.

 

Wiosennym prezentem niech będą wiadomości o sukcesach naszych Uczniów. Gabriela Araźna z 7b zwyciężyła w powiatowych zmaganiach recytatorów i w kwietniu będzie reprezentować Mińsk Mazowiecki w stołecznym etapie konkursu Warszawska Syrenka.

Jakub Romaszuk z 7c zajął I miejsce w miejskim konkursie na projekt kartki świątecznej, a nasi koszykarze zapewnili sobie najważniejsze miejsce na podium w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży.
Mamy jeszcze laureatów w ogólnopolskim konkursie matematyczno - informatycznym InstaLogik: Franciszek Bogucki z 6c jest Laureatem II stopnia,a Adrianna Gałązka z 5a Laureatką III stopnia. Dodatkowo Ada, Franek oraz Nikola Krusiewicz z 7a uzyskali najlepsze wyniki w mieście w swoich kategoriach.

Pękamy z dumy i trzymamy kciuki za kolejne osiągnięcia.

 

 

Projekt kartki wielkanocnej - Jakub Romaszuk 7a

4 5 6 8

Konkurs recytatorski "Warszawska Syrenka" - Gabriela Araźna 7b

3 1 2

Mistrzostwa Regionowe w piłce koszykowej

7 11 10