LIST DO ÓSMOKLASISTÓW

logo6Drodzy Uczniowie klas ósmych!

Za 3 tygodnie w dniach 16, 17 i 18 maja br. o godz. 9.00 odbędzie się Wasz pierwszy ważny egzamin. Przypominamy, że przystąpienie do egzaminu jest obowiązkowe, tzn. warunkuje ukończenie szkoły podstawowej. Uzyskane wyniki nie mają wpływu na ukończenie szkoły, ale dobry wynik zwiększy szanse na dostanie się do wybranej szkoły ponadpodstawowej.

Dziś z pewnością towarzyszy Wam wiele uczuć, wśród nich są z pewnością niepokój i zdenerwowanie. Wierzymy jednak, że dzięki wsparciu Rodziców i Nauczycieli pokonacie wszystkie obawy i pewni siebie przystąpicie do egzaminu, do którego przygotowywaliście się przez 8 lat szkolnej edukacji. Pod kierunkiem nauczycieli zdobywaliście wiedzę, doskonaliliście umiejętności i rozwijaliście własne zainteresowania. Wasza systematyczna praca na pewno zaowocuje dobrymi wynikami. Pamiętajcie, że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu. Wszyscy macie marzenia i plany na przyszłość, a egzamin będzie początkiem ich realizacji. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy z Wami!

Grono pedagogiczne SP6