KOMUNIKAT DO RODZICÓW

logo6

Szanowni Rodzice

informujemy, iż od 29 marca 2021r. do 11 kwietnia 2021r. na obszarze kraju ogranicza się funkcjonowanie przedszkoli.

Zgodnie z projektem Rozporządzenia w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dyrektor przedszkola lub szkoły podstawowej na wniosek:

1)     rodziców dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

2)     rodziców dzieci, którzy są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz rodziców dzieci, którzy realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

– ma obowiązek zorganizować zajęcia w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, do których uczęszczają te dzieci.

Ze względów organizacyjnych prosimy, by zainteresowani rodzice, spełniający przynajmniej jeden z wyżej wymienionych warunków, przesłali do dnia 29 marca 2021 r. na adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .wniosek (skan, zdjęcie) według załączonego wzoru.

W czasie ograniczenia funkcjonowania przedszkola zajęcia będą realizowane zdalnie.

Wniosek rodzica o zapewnienie opieki ---> POBIERZ